مسابقه بزرگ قهوه خانه کوچک

با رونق گرفتن فرهنگ قهوه در اواخر دهه 90، صبح ها بدون حمایت جرعه ای از  کافئین به نظر غیر قابل تحمل می رسد. برنامه هایی مانند سریال Friends"" ، Seinfeld"" و ... باعث شدند که این گونه فضاها مشتری ها را به خود جذب کرده و آن ها را تشویق می کند که برای نوشیدن یک فنجان قهوه در حال و هوای کافه های قدیمی به آنها سری بزنند.

بعد از شروع عصر دیجیتال، فرهنگ قهوه بیشتر رایج شد؛ بر خلاف آنچه که ممکن است فکر کنید، آمریکایی ها بزرگترین مصرف کنندگان قهوه در جهان نیستند. تایمز اخیرا سرانه مصرف قهوه در جهان را به ازای هر فرد محاسبه کرد که کشور فنلاند رتبه اول را با بیشترین سرانه مصرف قهوه که سالیانه 12 کیلوگرم قهوه به ازای هر نفر را کسب کرد. کشور های اسکاندیناوی همسایه با فنلاند مثل نروژ، دانمارک، ایسلند و سوئد نیز جزو 10 کشور برتر بودند.

مسابقه بزرگ قهوه خانه کوچک از شرکت کنندگان دعوت می کند تا کیوسکی به عنوان کافی شاپ طراحی کنند که بتواند در شهرهای بزرگ  شمال اروپا قرار بگیرد. در همکاری با "کرمین قهوه و ژلاتو"،  این مسابقه به دنبال طرح های نمادینی است که می توانند به راحتی ساخته و حمل شوند، در عین حال به اندازه کافی پیچیده و نمادین باشند تا بتوانند به عنوان یک مشخصه برجسته در شهر شناخته شوند. کیوسک باید بتواند یک باریستا را در خود جای دهد و برای هرگونه شرایط آب و هوایی مناسب باشد. طرح های برنده برای ساخت و ساز مورد توجه قرار می گیرند. "کرمین قهوه و ژلاتو" متعهد به ساخت مجموعه ای از قهوه خانه ها در سال های 2018/2019 می باشد.

مشمولیت:

شرکت در مسابقه برای عموم  امکان پذیر است. هیچ صلاحیت حرفه ای نیاز نیست. طرح پیشنهادی می تواند به صورت تکی و یا گروهی ( با حداکثر 4 عضو) انجام شود.

زبان:

.مکاتبات با سازمان دهندگان باید به زبان انگلیسی باشد.

.همه ی اطلاعات ارسال شده توسط شرکت کنندگان باید به زبان انگلیسی باشد.

اطلاعات جوایز:

.کل مبلغ جایزه: 5.000$ US

.جایزه اول: 3.000$  US+ انتشار کار + گواهینامه موفقیت در مسابقه

.جایزه دوم: 1.500$ US + انتشار کار + گواهینامه موفقیت در مسابقه

.جایزه سوم: 500$  US+ انتشار کار + گواهینامه موفقیت در مسابقه

. + 6 طرح برگزیده

انتشار:

طرح های برندگان در رسانه های بین المللی هنر و طراحی پوشش داده خواهد شد و در وب سایت Bee Breeders و شبکه های اجتماعی آن مطرح خواهد شد.

گواهینامه:

Bee Breeders ازطرح های برجسته ی همه ی برندگان و طرح های پسندیده شده با گواهی نامه موفقیت در مسابقه قدردانی می کند.

هیئت داوری:

شرکت کنندگان و یا نماینده آن ها تحت هیچ عنوانی نباید با هیئت داوری ارتباط بر قرار کنند. شرکت کنندگانی که تلاش کنند با هیئت داوری ارتباط بر قرار کنند، رد صلاحیت خواهند شد.

همه ی ارتباطات و اطلاع رسانی های مربوط با مسابقه فقط باید با کارکنان Bee Breeders انجام شود. لطفا برای هرگونه سوال در مورد این مسابقه با برگزار کننده مسابقه از طریق hello@BeeBreeders.com در ارتباط باشید.

اطلاعات در مورد زمان های کلیدی و هزینه ثبت نام:

روز پایانی ثبت نام: چهارشنبه، 5 اردیبهشت 1397/ 25 April,2018

روز پایانی ارسال پروژه: سه شنبه، 8 خرداد 1397/ 29 May,2018

 (11:59 pm GMT+0)

اعلام برندگان: چهارشنبه، 6تیر 1397/27 June,2018

ثبت نام زود هنگام: از جمعه 4 آبان تا سه شنبه 19 دی/ 26 October-09 January

هزینه برای معماران/علاقه مندان/شرکت ها: 80$ US

هزینه برای دانش آموزان و دانشجویان: 60$ US

ثبت نام پیشرفته: از 20 دی تا چهارشنبه 9 اسفند/ 10 January-28 February

هزینه برای معماران/علاقه مندان/شرکت ها: 100$ US

هزینه برای دانش آموزان و دانشجویان: 70$ US

ثبت نام لحظه آخر: از پنجشنبه 10 اسفند تا چهارشنبه 5 اردیبهشت/ 1 March-25 April

هزینه برای معماران/علاقه مندان/شرکت ها: 120$ US

هزینه برای دانش آموزان و دانشجویان: 80$ US

الزامات برای ثبت نام دانش آموزان و دانشجویان:

برای دریافت نرخ ویژه دانشجویان و یا دانش آموزان، برای ثبت نام گروهی  با برگزار کننده مسابقه  تماس بگیرید.(تخفیفات،برای ثبت نام، حداقل 3 دانشجو و یا دانش آموز از یک دانشگاه و یا مدرسه اعمال می شود.) برای دریافت اطلاعات بیشتر و حمایت برای اشتراک داشتن دانشجویان و یا دانش آموزان خود در این مسابقه معماری با برگزار کننده مسابقه در تماس باشید. برای برگزار کننده مسابقه از دانشگاه یا مدرسه خود با ایمیل خود همان دانشگاه و یا مدرسه، به همراه اطلاعات پایه در مورد خودتان و دانشگاه یا مدرسه خود، درخواست بفرستید. این را در نظر بگیرید که فقط کارکنان رسمی دانشگاه یا مدرسه برای تخفیفات درخواست بدهند.

 

طرح های برگزیده خود را برای ما به آدرس winners@rokhdadmemari.com بفرستید تا ما نیز آن ها را در سایت و اینستاگرام خود به اشتراک بگذاریم.

برای ثبت نام به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

https://tinycoffeehouse.beebreeders.com