(Pape) مسابقه دروازه پارک طبیعت پاپ

پارک طبیعت پاپ (Pape) در منطقه جنوب غربی لتونی، بهشت مشاهده پرنده است و خانه ای برای بعضی از گونه های منحصر به فرد و با شکوه موجود در طبیعت است. هر ساله علاوه بر فراهم کردن سرپناهی برای حدود 50،000 پرنده مهاجر، پارک طبیعت پاپ (Pape) در حال حاضر برای بازپروری چندین گونه حیوان گیاهخوار و بازگرداندن آن ها به حیات وحش شهرت یافته است. به عنوان یک نمونه شاخص می توان به بازپروری اسب های وحشی در این پارک اشاره کرد که به واسطه ی کشاورزی و شهرسازی از این منطقه رانده شده بودند.

با وسعط 51،000 هکتار، مرکز توجه پارک دریاچه پاپ و نیدس مارش (Nidas Marsh) است که به همراه مسیرهای پیاده روی و پیاده گردی که وجود دارد به بازدیدکنندگان پارک اجازه می دهد تا به طبیعت متنوعی و زیبایی که در آن وجود دارد، نزدیک شوند.

مسابقه دروازه پارک طبیعت پاپ دومین همکاری با “Pasaules Dabas Fonds”، شریک رسمیWWF  در لتونی است. برای این رقابت معماری، از شرکت کنندگان خواسته شده است تا یک دروازه ورودی به پارک طبیعت، طراحی کنند؛ دروازه ای که علاوه بر کاربردی بودن باعث جلب توجه و نمایانگر جذابیت پارک باشد.

نقطه ورودی باید شامل یک غرفه بلیط، محلی برای اقامت بازدید کنندگان، یک تراس برای اعضای کمپ، و یک زمین بازی برای بچه ها باشد. در طرح های پروژه باید در نظر داشته باشند که این دروازه به صورت یک لندمارک قابل شناسایی بین المللی خواهد بود و باید توانایی تبدیل شدن به یک آیکون را در خود داشته باشد. تمامی طرح های برنده شده برای “Pasaules Dabas Fonds” شریک رسمی WWF در لتونی برای ساخت و ساز فرستاده می شوند.

زبان

-مکاتبات با برگزارکنندگان باید به زبان انگلیسی انجام شود.

- تمام اطلاعات ارائه شده توسط شرکت کنندگان باید به زبان انگلیسی باشد.

جوایز:

کل مبلغ جایزه: 6.000$ US+ انتشار کار + گواهینامه موفقیت در مسابقه

جایزه اول: 3.000$ US+ انتشار کار + گواهینامه موفقیت در مسابقه

جایزه دوم: 1.500$ US+ انتشار کار + گواهینامه موفقیت در مسابقه

جایزه سوم: 500$ US+ انتشار کار + گواهینامه موفقیت در مسابقه

جایزه دانشجوBB: 500$ US+ انتشار کار + گواهینامه موفقیت در مسابقه

جایزه سبز BB: 500$ US+ انتشار کار + گواهینامه موفقیت در مسابقه

+ 6 طرح برگزیده

انتشار:

طرح های برندگان در رسانه های بین المللی هنر و طراحی پوشش داده خواهد شد و در وب سایت رسمی Bee Breeders و شبکه های اجتماعی آن مطرح خواهد شد.

گواهینامه:

Bee Breeders ازطرح های برجسته ی همه ی برندگان و طرح های پسندیده شده با گواهی نامه موفقیت در مسابقه قدردانی می کند.

هیئت داوری:

شرکت کنندگان و یا نماینده آن ها تحت هیچ عنوانی نباید با هیئت داوری ارتباط بر قرار کنند. شرکت کنندگانی که تلاش کنند با هیئت داوری ارتباط بر قرار کنند، رد صلاحیت خواهند شد.

همه ی ارتباطات و اطلاع رسانی های مربوط با مسابقه فقط باید با کارکنان Bee Breeders انجام شود. لطفا برای هرگونه سوال در مورد این مسابقه با برگزار کننده مسابقه از طریق hello@BeeBreeders.com در ارتباط باشید.

اطلاعات در مورد زمان های کلیدی و هزینه ثبت نام:

روز پایانی ثبت نام: چهارشنبه، 29 فروردین 1397

روز پایانی ارسال پروژه: سه شنبه، 1 خرداد 1397(11:59 pm GMT+0)

اعلام برندگان: چهارشنبه، 23 خرداد 1397

ثبت نام پیشرفته: شنبه، 25 آذر-سه شنبه، 3 اسفند 1396

هزینه برای معماران/علاقه مندان/شرکت ها: 120$ US

هزینه برای دانش آموزان و دانشجویان: 100$ US

ثبت نام لحظه آخر: چهارشنبه، 4 اسفند- چهارشنبه، 29 فروردین 1397

هزینه برای معماران/علاقه مندان/شرکت ها: 140$ US

هزینه برای دانش آموزان و دانشجویان: 120$ US

الزامات برای ثبت نام دانش آموزان و دانشجویان:

برای دریافت نرخ ویژه دانشجویان و یا دانش آموزان، برای ثبت نام گروهی  با برگزار کننده مسابقه  تماس بگیرید.(تخفیفات،برای ثبت نام، حداقل 3 دانشجو و یا دانش آموز از یک دانشگاه و یا مدرسه اعمال می شود.) برای دریافت اطلاعات بیشتر و حمایت برای اشتراک داشتن دانشجویان و یا دانش آموزان خود در این مسابقه معماری با برگزار کننده مسابقه در تماس باشید. برای برگزار کننده مسابقه از دانشگاه یا مدرسه خود با ایمیل خود همان دانشگاه و یا مدرسه، به همراه اطلاعات پایه در مورد خودتان و دانشگاه یا مدرسه خود، درخواست بفرستید. این را در نظر بگیرید که فقط کارکنان رسمی دانشگاه یا مدرسه برای تخفیفات درخواست بدهند.

 

طرح های برگزیده خود را برای ما به آدرس winners@rokhdadmemari.com بفرستید تا ما نیز آن ها را در سایت و اینستاگرام خود به اشتراک بگذاریم.

 

برای ثبت نام به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

https://papegateway.beebreeders.com