مسابقه بزرگ معماری مرکز بازدید بوته های پارک کمری

پارک ملی کمیری (Kemeri) سومین پارک ملی بزرگ در لتونی است و بیش از 380 کیلومتر مربع را پوشش می دهد. در این پارک گونه های بی شماری از پرندگان و حیوانات وحشی زندگی می کند و دارای چشم اندازهای متنوعی است که جذابیت خاصی برای بازدید کنندگان دارد. فقط 10 درصد از مساحت پارک را دریاچه ها، رودخانه ها و چشمه های گوگرد اشغال کرده است در حالی که بیش از نیمی از آن جنگل است.

با این حال، تقریبا یک چهارم پارک از بوته ها تشکیل شده است، و این همان چیزی است که بیشتر بازدیدکنندگان برای تجربه کردنش به این پارک می آیند. پیاده روی بوته های پارک کمری به بازدیدکنندگان این شانس را می دهد که بتوانند در این مسیر های گسترده ی چوبی پارک عبور کنند. بازدیدکنندگان می توانند در این مکان از نزدیک طبیعت این پارک را ببینند و وارد دنیایی شوند که  توسط انسان در آن هیچ دخالتی نشده است.

مسابقه بزرگ معماری مرکز بازدید بوته های پارک کمری، دومین  همکاری با آژانس حفاطت از محیط زیست لتونی است. شرکت کنندگان موظف اند طرح هایی برای ورودی این پارک ارسال کنند. محل ورودی باید دارای مرکز اطلاعات به همراه یک کافی شاپ کوچک و یک تراس برای افرادی که در آنجا کمپ می کنند باشد و دارای زمین بازی کودکان و همچنین دارای پارکینگ و باجه ی بلیط فروشی باشد.

از آنجایی که آژانس حفاظت از محیط زیست لتونی علاقه مند به ساخت این مرکز برای بازدیدکنندگان است، طرح ها باید با نگاه و هدف پارک ملی هماهنگ باشند و همچنین این طرح بتواند توانایی تبدیل شدن به یک نشانه برجسته را در خود داشته باشد.

شرایط شرکت کنندگان:

شرکت در این مسابقه برای عموم  آزاد است. هیچ صلاحیت حرفه ای نیاز نیست. طرح پیشنهادی می تواند به صورت تکی و یا گروهی ( با حداکثر 4 عضو) انجام شود.

زبان:

.مکاتبات با سازمان دهندگان باید به زبان انگلیسی باشد.

.همه ی اطلاعات ارسال شده توسط شرکت کنندگان باید به زبان انگلیسی باشد.

اطلاعات جوایز:

.کل مبلغ جایزه: 6.000$ US + انتشار کار + گواهینامه موفقیت در مسابقه

.جایزه اول: 3.000$  US+ انتشار کار + گواهینامه موفقیت در مسابقه

.جایزه دوم: 1.500$ US + انتشار کار + گواهینامه موفقیت در مسابقه

.جایزه سوم: 500$  US+ انتشار کار + گواهینامه موفقیت در مسابقه

.جایزه دانش آموز و دانشجو BB: 500$ US + انتشار کار + گواهینامه موفقیت در مسابقه

.جایزه سبز BB: 500$ US + انتشار کار + گواهینامه موفقیت در مسابقه

. + 6 طرح برگزیده

انتشار:

طرح های برندگان در رسانه های بین المللی هنر و طراحی پوشش داده خواهد شد و در وب سایت رسمی Bee Breeders و شبکه های اجتماعی آن مطرح خواهد شد.

گواهینامه:

Bee Breeders ازطرح های برجسته ی همه ی برندگان و طرح های پسندیده شده با گواهی نامه موفقیت در مسابقه قدردانی می کند.

هیئت داوری:

شرکت کنندگان و یا نماینده آن ها تحت هیچ عنوانی نباید با هیئت داوری ارتباط بر قرار کنند. شرکت کنندگانی که تلاش کنند با هیئت داوری ارتباط بر قرار کنند، رد صلاحیت خواهند شد.

همه ی ارتباطات و اطلاع رسانی های مربوط با مسابقه فقط باید با کارکنان Bee Breeders انجام شود. لطفا برای هرگونه سوال در مورد این مسابقه با برگزار کننده مسابقه از طریق hello@BeeBreeders.com در ارتباط باشید.

 

اطلاعات در مورد زمان های کلیدی و هزینه ثبت نام:

روز پایانی ثبت نام: جمعه، 20 مهر 1397

روز پایانی ارسال پروژه: پنجشنبه، 17 آبان 1397

 (11:59 pm GMT+0)

اعلام برندگان: چهار شنبه، 14 آذر 1397

ثبت نام زود هنگام: از پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 تا جمعه 18 خرداد 1397

هزینه برای معماران/علاقه مندان/شرکت ها: 90$ US

هزینه برای دانش آموزان و دانشجویان: 70$ US

ثبت نام پیشرفته: از شنبه 19 خرداد 1397 تا جمعه 29 تیر 1397

هزینه برای معماران/علاقه مندان/شرکت ها: 120$ US

هزینه برای دانش آموزان و دانشجویان: 100$ US

ثبت نام لحظه آخر: از شنبه 30 تیر 1397 تا جمعه 20 مهر 1397

هزینه برای معماران/علاقه مندان/شرکت ها: 140$ US

هزینه برای دانش آموزان و دانشجویان: 120$ US

الزامات برای ثبت نام دانش آموزان و دانشجویان:

برای دریافت نرخ ویژه دانشجویان و یا دانش آموزان، برای ثبت نام گروهی  با برگزار کننده مسابقه  تماس بگیرید.(تخفیفات،برای ثبت نام، حداقل 3 دانشجو و یا دانش آموز از یک دانشگاه و یا مدرسه اعمال می شود.) برای دریافت اطلاعات بیشتر و حمایت برای اشتراک داشتن دانشجویان و یا دانش آموزان خود در این مسابقه معماری با برگزار کننده مسابقه در تماس باشید. برای برگزار کننده مسابقه از دانشگاه یا مدرسه خود با ایمیل خود همان دانشگاه و یا مدرسه، به همراه اطلاعات پایه در مورد خودتان و دانشگاه یا مدرسه خود، درخواست بفرستید. این را در نظر بگیرید که فقط کارکنان رسمی دانشگاه یا مدرسه برای تخفیفات درخواست بدهند.

 

طرح های برگزیده خود را برای ما به آدرس winners@rokhdadmemari.com بفرستید تا ما نیز آن ها را در سایت و اینستاگرام خود به اشتراک بگذاریم.

 

برای ثبت نام به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

https://kemerivisitorcenter.beebreeders.com